Sektor D

Kwatera

rząd

grób

Nazwiska i imiona pochowanych Rok zakończenia prolongaty Data pochówku lub zgonu Data i nr zezwolenia na budowę grobowca Uwagi
D/1/1

 

Sworacki Marcinek 2011  22.6.1991 Danuta i Mieczysław Sworaccy, Lulinek 25
D/1/2

 

Maćkowiak Kamilek 2000 16.4.1980 2006 Edward Maćkowiak

Pamiątkowo

D/1/3 Sobalak Maria b.d. b.d.
D/1/4

 

Michalak Piotr 1997 1977
D/1/5

 

Bukowski Piotr Łukasz 2011 26.11.1991 Mirosław i Elżbieta Bukowscy, ul. Kaźmierska 38
D/1/6

 

Zimniewski Jarosław 2007 +27.10.1976 Iwona Zimniewska Napachanie Rokietnicka 12/6
D/1/7

 

Mendel Monika 1996 +22.9.1976
D/1/8 Pieniak Andrzejek 1996 +1.1.1976
D/1/9

 

Klin Tobiasz

 

2028 4.4.2008 Barbara Klin Żalewo 2/3
D/1/10

 

Piekuta Mariusz

Piekuta Przemek

1995

1996

25.6.1975

+4.6.1976

Włodzimierz i Alicja Piekuta, Krzyszkowo
D/1/11

 

Jędrzej Gajęcki 2019 25.8.1999 Adam i Marzena Gajęccy, ul. Szamotulska 18, Cerekwica
D/1/12

 

Domagała Lidia i Józiu 1994 +19.12.1974 Teresa Domagała

Rokietnica ul. Rolna

D/1/13

 

Stasiński Mariusz 1994 4.11.1974 Czesław i Aleksandra Stasińscy

Żalewo

D/1/14

 

Sadek Krzysztof 1994 3.8.1974 Czesław Sadek

Pamiątkowo Szkolna 22

D/1/15

 

Maternik Karolina 1994 29.5.1974 Andrzej i Aldona

Maternik

Rokietnica

D/1/16

 

Mikołajczyk Helenka +6.1.2018 brak opiekuna
D/1/17

 

Przybylski Szymuś 2034 15.11.2014 Michał i Małgorzata Przybylscy,

ul. Zielona 19/1 Pamiątkowo

D/1/18

 

Lajnweber Marzenka 1994 9.1.1974 Stanisław i Gabriela Lajnweber Krzyszkowo
D/1/19

 

Skórska Violetta 1993 9.10.1973 Adami i Zofia Skórscy, Mrowino
D/1/20

 

Samborska Grażynka Brak danych
D/1/21

 

Sobczak Żanetka 1992 23.10.1972 Ludwik i Krystyna Sobczak Krzyszkowo
D/1/22 N/N
D/1/23

 

Zarzyński Pawełek

 

 

Zarzyński Władysław

2016

 

 

2016

25.7.1971

 

 

6.3.1996

Marian i Daniela Zarzyńscy, ul. Poznańska Mrowino

Piotr i Sylwia Zarzyńscy, ul. Poznańska 13 Mrowino

D/1/24

 

Bielicki Szymon 2011 3.7.1971 1991 Roman i Teresa Bieleccy

Cerekwica

 

D/1/25

 

Matysiak Wiktorek 2034 11.10.2014

 

Damian i Agnieszka

ul. Zielona 6 Pamiątkowo

D/1/26

 

Grzechowska Małgosia 1990 +18.8.1970 Henryk i Emilia Grzechowscy Krzyszkowo
D/1/27

 

Runowski Maciej 2027 3.7.2007 Tomasz i Lidia Runowscy

ul. Zielona 15 Pamiątkowo,

D/1/28

 

Kuper  Zbyszek 1989 19.9.1969 Andrzej i Kazimiera Kuper ul. Główna 22 Krzyszkowo
D/1/29

 

Carolak Mariusz 1989 12.6.1969 Szober Irena Dalekie ul. Kokoszczyńska 1
D/1/30

 

N/N
D/2/1

 

Paul Kamilek 14.10.1982
D/2/2

 

Michałowicz Piotr 2017 1968
D/2/3

 

Dobrochowski Karolek +4.8.2017
D/2/4

 

Pawłowski Grzegorz 2025 12.4.1966 1986 Pawłowska Zofia Krzyszkowo ul. Główna 5a
D/2/5

 

Grzechowski Przemuś

Grzechowski Miruś

2026

2026

6.3.1966

11.3.1966

1967 Magdalena Grzechowska oś. Zwycięstwa 23/84
D/2/6

 

Garczyński Ireneusz 2018 +23.2.1965 Krzyżaniak Roman Rokietnica ul. Obornicka 26
D/2/7

 

Bednarska Maria 22.10.1994
D/2/8

 

Ober Szymon 24.6.2010
D/2/9

 

N/N
D/2/10

 

N/N
D/2/11

 

Zarzyńska Agnieszka 23.6.1998
D/2/12

 

Komorski Boleś

Komorski Romek

D/2/13

 

 

Dziabas Robert 2010 +6.6.1962 Stanisława Mikołajczyk Poznań ul. Jawornick 15a/18
D/2/14

 

Kalotka Danusia 2007 26.4.1962 Kalotka Cecylia P. Szamotulska 16
D/2/15

 

Michalski Krzysio 3.4.1962
D/2/16

 

Reszke Marta 21.1.2005 2005
D/2/17

 

N/N
D/2/18

 

N/N

 

D/2/19

 

Kaczmarek Barbara 23.11.1960
D/2/20

 

Tomkowiak Pawełek 10.3.1960 2002
D/2/21

 

Szarata Arletka 28.1.1960
D/2/22

 

Romanowska Jolunia

Romanowski Adaś

6.7.1962

11.1.1960

D/2/23

 

Jankowiak Paweł

Kaczmarek Michał

i Marcin

8.9.1959

6.8.1985

D/2/24

 

Ignasiak Jerzy Ignasiak Zenon Szamotuły ul. Marchlewskiego 6a/9
D/3/1

 

Gałecka Anna 13.5.1959
D/3/2 Nowak Marcin 21.8.1996
D/3/3

 

N/N
D/3/4

 

Gorońska Dorotka 26.3.1959
D/3/5 N/N
D/3/6 N/N
D/3/7

 

Szumińska Elżbieta 2.12.1958 Wojtkowiak Wanda Rokietnica ul. Szamotulska 51
D/3/8

 

Maciejewski Piotr 10.9.1958
D/3/9

 

Miżejewski Janeczek 29.11.1996 1997
D/3/10

 

N/N
D/3/11 Stróżyk Bogumiła 13.5.1958
D/3/12

 

Krygier Nadia

Krygier Oskar

Krygier Wanessa

+8.5.2010

+10.12.2011

+20.10.2014

D/3/13

 

Gigiel Krzysztof 30.11.1957 Gigiel Józef Poznań
D/3/14

 

Majchrzak Maria 16.10.1957
Kwatera rząd

grób

 

Nazwiska i imiona pochowanych Rok zakończenia prolongaty Data pochówku lub zgonu Data i nr zezwolenia na budowę grobowca Uwagi
D/3/15

 

Bajon Mireczka +15.9.1957
D/3/16

 

N/N
D/3/17

 

Marczak  Beatka 5.7.1984
D/3/18

 

N/N
D/3/19

 

Pietrzak Władzio 8.5.1956 Pietrzak Pelagia P. Sportowa 1
D/3/20

 

Maciejewska Zdzisława +8.2.1956
D/3/21

 

Poborski Jerzy 31.3.1955 Poborski Antoni Przybroda ul. Mrowińska 2
D/3/22

 

N/N
D/3/23

 

N/N
D/4/9 N/N
D/4/10 N/N
D/4/11 Straszkowski Zenek 15.1.1954 Straszkowski Feliks P.Baborowska 9
D/4/12

 

Nowicki Jerzyk 29.3.1953
D/4/13

 

Gorońska Czesława 19.7.1952
D/4/14

 

N/N
D/4/15

 

N/N
D/4/16

 

Łysiak Leokadia 6.12.1949
D/4/17

 

Sołtysiak Wojtuś 9.1.1952
D/4/18

 

N/N
D/4/19

 

Mleczak Monisia 23.5.1951
D/4/20

 

N/N
D/5/1 Drozdowska Halina 26.5.1951
D/5/2 Mazurczak Januszek 5.2.1951
D/5/3 N/N
D/5/4 N/N
D/5/5 Sierżant Józinek 25.3.1950
D/5/6 N/N
D/5/7 Łysiak Maria 13.3.1952
D/5/8 N/N
D/5/9 Zieliński Stanisław 18.9.1949
D/5/10 N/N
D/5/11

 

N/N
D/5/12 Bździel Sylwia +1.4.1979
D/5/13

 

N/N
D/5/14 Mańczak Waldek 28.12.1980 Danuta Mańczak P. Baborowska 26
D/5/15

 

Pomian Maria +5.12.1948
D/5/16

 

N/N
D/5/17 Wilcząb Bogdan +3.12.1948
D/5/18 Łysiak Maria +28.12.1948
D/5/19

 

Tomkowiak Joanna 2024 6.7.1982 Krzysztof Tomkowiak Czerwonak os.

40-lecia 8/15

D/5/20 N/N
D/5/21 N/N
D/5/22 N/N
D/5/23 N/N
D/5/24 N/N
D6/1 N/N
D/6/2 Piechota Tadzinka +7.3.1948
D/6/3 N/N
D/6/4

 

Wierzbicki Geniu 1937
D/6/5 N/N
D/6/6 N/N
D/6/7

 

N/N
D/6/8

 

Geremek Maciej 24.3.1990
D/6/9

 

N/N
D/6/10 N/N
D/7/1

 

N/N brak opiekuna, brak prolongaty
D/7/2

 

N/N brak opiekuna, brak prolongaty
D/7/3

 

N/N brak opiekuna, brak prolongaty
D/7/4

 

Stępniewska Łucja brak opiekuna, brak prolongaty
D/7/5

 

Springer Wojciech +17.91945 brak opiekuna, brak prolongaty
D/7/6

 

Łuczak Piotruś +14.3.1984
D/7/7

 

Blumka Stanisław 1945
D/7/8 Galas Zbigniew +15.8.1945
D/7/9

 

N/N
D/7/10

 

Turowska Zosieńka +23.1.1938
D/7/11

 

Smura Jarosław 11.3.1983
D/7/12

 

N/N
D/7/13

 

Rożdzyńska Joleczka

Rożdziński Jerzyk

D/7/14

 

Krawczak Marcin +6.3.1945 Krawczak Antoni Przybroda Kaźmierska 21
D/8/1

 

Józia Krzyśkówna b.d.
D/8/2

 

Prętki Stefan

Prętka Stefcia

2030

2030

+24.7.1944

+24.7.1944

Anna Roszyk

Lulin 7/7

D/8/3

 

Bernaś Jerzyk +6.4.1936
D/8/4

 

Wrzesiński Jan 11.7.1988
D/8/5

 

N/N
D/8/6

 

Szymaniak Marcin 8.11.1986
D/8/7

 

N/N
D/8/8

 

Bykowski Szymon 2027 4.9.1987 1991 Nowicki Józef Mrowino ul. Ogrodowa 8
D/8/9

 

N/N
D/8/10

 

Mysior Zenia +1.1.1944
D/8/11

 

Kozakiewicz Jacuś +19.11.1943
D/9/1

 

Białas Władzio +9.11.1936
D/9/2

 

Wrzesińska Alicja 15.12.1986
D/9/3

 

N/N
D/9/4

 

N/N
D/9/5

 

N/N
D/9/6

 

N/N
D/9/7

 

Waloszek Franciszek +9.9.1941
D…

wg zeszytu XIV

Łuczak Stanisława

Łuczak Maria

+5.12.1934

+20.12.1934

Napierała Krystyna oś. III Sobieskiego 7d/91