IV NIEDZIELA ADWENTU

  1. Zakończyliśmy roraty. Wszystkim współtworzącym i uczestnikom składamy serdeczne podziękowanie. Dziękujemy także rodzicom za przywożenie swoich dzieci i uczestnictwo w roratach.
  2. Uroczystość Narodzenia Pańskiego: – Pasterka – w Cerekwicy o 22.00, w Pamiątkowie o północy; – Msze św. w Narodzenie Pańskie – w Pamiątkowie o 9.30, w Cerekwicy o 11.00 (a zatem nie ma Eucharystii o 8.00).
  3. Msze św. w II dzień Świąt wg porządku niedzielnego; taca na WT UAM oraz KUL.
  4. W piątek 27 grudnia przypada 101 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Zachęcamy do przyozdobienia domów flagami narodowymi.
  5. W piątek w oktawie Świąt Narodzenia Pańskiego  Msza św. o godz.18.30. Po Eucharystii będzie czynna kancelaria parafialna. Zachęcamy aby wszystkie wymagające tego zaległe sprawy uporządkować  jeszcze w tym roku.
  6. Za tydzień 29 grudnia przypada ostatnia niedziela roku kalendarzowego, którą obchodzimy jako niedzielę Świętej Rodziny. Tego dnia będziemy szczególnie modlić się za nasze rodziny.
  7. Zbiórka do puszek na Caritas parafialną przeprowadzona w minioną niedzielę wyniosła 618 zł. Dziękujemy darczyńcom.
  8. Po Eucharystii zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnika Katolickiego” oraz grudniowo – styczniowego numeru naszego czasopisma parafialnego ,,Głos Cerekwicki”. Informujemy, że podwójny numer ,,Przewodnika Katolickiego” jest w cenie 10 zł za egzemplarz.
  9. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą miały miejsce 30 grudnia. Chorych można zgłaszać po mszach św. w zakrystii i w kancelarii parafialnej.