VI NIEDZIELA ZWYKŁA 16.02.2020

 1. W tym tygodniu wspominamy:
  – w sobotę święto Katedry św. Piotra Apostoła.
 2. Msza św. połączona z poświęceniem świec i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych w Cerekwicy w poniedziałek o 18.30. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców  i chrzestnych. Po Eucharystii katecheza dla rodziców i dzieci.
 3. Kancelaria parafialna czynna wg ustalonego harmonogramu.
 4. Msza św. połączona z poświęceniem świec i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych w Pamiątkowie w środę o 17.00. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców i chrzestnych.
 5. Zbiórka ministrantów w Cerekwicy w środę o 19.00.
 6. Zebranie po. PRE w czwartek o 19.30.
 7. W piątek zapraszamy do Cerekwicy rodziców ministrantów na Mszę św. o 18.30 i następujące po niej zebranie.
 8. Katecheza dla dzieci klas III odbędzie się w sobotę o 10.00 w Cerekwicy.
 9. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę  o 10.00.
 10. Po Eucharystii zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnika Katolickiego”, ,,Małego Przewodnika Katolickiego’’ oraz lutowego numeru naszego parafialnego czasopisma ,,Głos Cerekwicki”. Zachęcamy do lektury.
 11. W najbliższą sobotę i niedzielę gościć będziemy w naszej parafii księdza Kanonika Bogdana Kryńskiego proboszcza parafii w Baranowiczach na Białorusi. Ksiądz gość wygłosi homilię, a po Mszy św. zbierze ofiary na potrzeby swojej parafii. Polecamy tę sprawę ofiarności wiernych.
 12. Składka inwestycyjna z poprzedniej niedzieli wyniosła 2250 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
 13. Zmarł nasz parafianin śp. Tomasz Szymaniak, lat 55 z ul. Baborowskiej w Pamiątkowie. Pogrzeb miał miejsce w czwartek na naszym cmentarzu. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenie społeczne –  Dnia 21 i 22 lutego tj. w piątek i w sobotę o godz.18.30 w remizie OSP Mrowino będą przeprowadzone szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.