INTENCJE MSZALNE 10-17.11.2019

Niedziela 10.11.2019

8.00 + Cecylia Skrzypczak w 3.rśm., Marian, Roman, Dariusz, Marian Skrzypczak

9.30 Msza św. dziękczynna w 85.rocznicę urodzin Mariana oraz zm. Katarzyna, Bronisław, Józef Grupka, Stanisława, Jan, Zdzisław, Maria, Bogumiła, Marcin Machnik, Franciszka Rutkiewicz

11.00 + Hieronim, Wiktoria Szermer, Sławomir, Tomasz Przebierała, zzr.

Poniedziałek 11.11.2019 Narodowe Święto Niepodległości

Pamiątkowo 9.30 + Zdzisław Pawłowski w 12.rśm., Franciszka Turowska, Franciszka Bączyk, ks. Kanonik Jakub Przewoźny

Cerekwica 11.00 w intencji Ojczyzny      

Wtorek 12.11.2019

17.00 + Tadeusz Dybicz

18.30 + Ewa Szymaniak – od brata Andrzeja z rodziną

Środa 13.11.2019

17.00 + Jacek Antkowiak – od żony

Czwartek 14.11.2019

17.00 + Krystyna Grajczyńska – od rodziny Toporków z Pamiątkowa

18.30 + Marianna Targosz – od Jarosława i Beaty z dziećmi oraz Arlety i Zdzisława z dziećmi, + Anna, Helena Fabiś, Alfreda, Zenon Kusa – od syna z rodziną

Piątek 15.11.2019

17.00 + Kazimierz Pawlak w 1.rśm. – od żony

18.30 + Stanisław Rogalski, zzr. Rogalskich, Rzemyków

Sobota 16.11.2019

17.00 + Janina Paul w 9.rśm.

18.30 Msza św. zbiorowa:

+ Anna, Bruno Poborscy, Stanisława, Leon Turek, zzr., + Zenon Słomiński z okazji urodzin i imienin, Bernarda Słomińska w 12.rśm., + Kazimierz, Stanisława Turowscy, + Janina, Michał Bozaccy, zzr., + Jan, Józef, Wiktoria Pawluk, + Paweł Bereszyński – od brata Andrzeja z żoną, + Ewa Szymaniak – od bratanic Moniki i Natalii z rodzinami, + Daniela Zarzyńska – od syna Piotra z rodziną, + Jerzy Słobucki – od syna Jacka z rodziną, + Genowefa Bocheńska, Kajetan Bocheński – od Janiny Bocheńskiej i rodziny Gęgotków,  + Barbara Fiks – od przyjaciół, ks Marcin Fliegier – od Teresy, Eweliny Fliegier i Laury Anglart z rodziną, + Aleksander Bocheński oraz zzr. Gęgotków i Wojtkowiaków,  o zdrowie dla Andrzeja i Ireneusza

Niedziela 17.11.2019

8.00 + Halina Krzeszkiewicz – od córki Marzeny z mężem i synem

9.30 + Joanna Sadek, Leokadia Wencel, zzr.Sadków, Kosickich, Wargułów, Wenclów, Kałków, ks. Kanonik Jakub Przewoźny

11.00 + Aleksander Człapka – od rodziny Jabłońskich

13.00 Msza św. chrzcielna