INTENCJE MSZALNE 16-23.02.2020

Niedziela 16.02.2020

8.00 + Marian, Ryszard Gierczyńscy w rśm., Ryszard Jabłoński, zzr. Jabłońskich, Michniak, Gierczyńskich, Sydow

9.30 rezerwacja

11.00 + Mieczysław Łech – od Jana Pawlaka z żoną i dziećmi

13.00 Msza św. chrzcielna

14.00 w 40.rocznicę ślubu Róży i Ryszarda z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Poniedziałek 17.02.2020

18.30 + Halina Siąkowska w 2.rśm. – od męża , dzieci z rodzinami i prawnukami

Wtorek 18.02.2020

17.00 + Włodzimierz Konieczny w 5.rśm. – od żony

18.30 + Emilia Dolacińska – od rodziny Klapińskich oraz Katarzyny i Tomasza Czapla z dziećmi

Środa 19.02.2020

17.00 + Czesława Małycha – od rodziny Grupków

Czwartek 20.02.2020

17.00 rezerwacja

18.30 + Jan Olejniczak i rodzice, Wanda, Władysław Dolacińscy, Stanisława, Walenty Bomba, Edmund Woźniak i rodzice, Aniela, Stefan, Roman Muszyńscy, Barbara, Eugeniusz Gożuch

Piątek 21.02.2020

17.00 + Longina, Zdzisław, Zbigniew Szwagierek

 18.30 + Stanisława Kubińska i Wanda Czarnecka – od Ewy i Jakuba z rodziną

Sobota 22.02.2020

17.00 + Jan Fira w 1.rśm – od żony z rodziną i za rodziców z obojga stron

18.30 Msza św. zbiorowa:

+ Edward, Joanna, Wincenty, Roman Stróżyk, Jadwiga, Leon, Teofila, Marian Kubasińscy, + Janina, Józef, Eugeniusz Nowiccy, + Krystyna, Czesław, Paweł Kurzawa, +Czesław Stanicki w 7.rśm., + Emilia Dolacińska – od Doroty Stanckiej – Apostoł, + Wanda Skrzypczak – od wnuka Daniela z rodziną, + Kazimierz Siekierski – od syna Tomasza z żoną i wnuka Pawła z rodziną, + Eleonora Donder – od Leszka z żoną i Marii z rodziną, + Marian Pawlak – od Dyrekcji, koleżanek i kolegów ze Zespołu Szkolno – Przedszkolnego

Niedziela 23.02.2020

8.00 + Edward Burkiciak w 8.rśm., Leonarda, Kazimierz Lubka, Stanisława, Jan Nowak, Henryk Głowacki, zzr.

9.30 + Ryszard Leśniewski, Jerzy Chudzicki w 9.rśm., zzr. Chudzickich i Leśniewskich

11.00 + Aniela, Zenon Jujeczka, Wanda, Józef, Zbigniew, Teresa Pospieszni, zzr.